Remont kościoła

Ogłoszenie nr 6 – Oferta na wykonanie audytu energetycznego ex-post

16.12.2019 r. PARAFIA RZYM.-KAT. PW. ŚWIĘTEJ ANNY, Branew Ordynacka 50, 23-304 Dzwola informuje, iż najkorzystniejszą ofertę na wykonanie audytu energetycznego ex-post, w tym oceny uzyskanych efektów energetycznego i ekologicznego dla budynku zabytkowego kościoła parafialnego pw. świętej Anny w Branwi Ordynackiej, poddanego termomodernizacji w ramach projektu pod tytułem: „Termomodernizacja zabytkowego kościoła parafialnego pw. świętej Anny w Branwi Ordynackiej” złożył następujący wykonawca: USŁUGI BUDOWLANE Grzegorz Duda.

Ogłoszenie nr 5 – Wykonanie audytu ex-post

05.12.2019 r. PARAFIA RZYM.-KAT. PW. ŚWIĘTEJ ANNY, Branew Ordynacka 50, 23-304 Dzwola, zaprasza do złożenia ofert na wykonanie audytu energetycznego ex-post, w tym oceny uzyskanych efektów energetycznego i ekologicznego dla budynku zabytkowego kościoła parafialnego pw. świętej Anny w Branwi Ordynackiej, poddanego termomodernizacji w ramach projektu pod tytułem: „Termomodernizacja zabytkowego kościoła parafialnego pw. świętej Anny w Branwi Ordynackiej” realizowanego przy wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie (NFOŚiGW).

Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego – Formularz oferty

Informacja o wyborze

Parafia rzym.-kat. p.w. św. Anny w Branwi Ordynackiej 50 informuje, że w ramach projektu: „Termomodernizacja zabytkowego kościoła parafialnego p.w. św. Anny w Branwi Ordynackiej” na Generalnego Wykonawcę Robót Budowlanych na drodze przetargowej został wybrany TGL Lublin, Al. Spółdzielczości Pracy 105, 0-147 Lublin.

Ogłoszenie nr 4 – Wybór wykonawcy robót budowlanych

Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Anny, Branew Ordynacka 50, 23-304 Dzwola, ogłasza konkurs na wybór Wykonawcy robót budowlanych, polegających na termomodernizacji zabytkowego kościoła parafialnego pw. świętej Anny w Branwi Ordynackiej, związanych z realizacją projektu: „Termomodernizacja zabytkowego kościoła parafialnego pw. świętej Anny w Branwi Ordynackiej”, realizowanego przy wsparciu NFOŚiGW w ramach programu priorytetowego nr 3.1.2 „Poprawa jakości powietrza Część 2) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie”.

1. GW – domumenty przetargowe (pobierz)
  2. STWiOR (pobierz)
  3. Przedmiary (pobierz)
  4. Projekt budowlany (pobierz)
  5. Projekt prac geologicznych (pobierz)

Ogłoszenie nr 3 – Zarządzanie projektem

Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Anny, Branew Ordynacka 50, 23-304 Dzwola, ogłasza konkurs na wybór wykonawcy usługi polegającej na Zarządzaniu Projektem (w tym Nadzory Inżynierskie, Menadżer Projektu), dla projektu: „Termomodernizacja zabytkowego kościoła parafialnego pw. świętej Anny w Branwi Ordynackiej”, realizowanego przy wsparciu NFOŚiGW w ramach programu priorytetowego nr 3.1.2 „Poprawa jakości powietrza Część 2) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie”. ———————————————————————- Uwaga: ze względu na niespójność dokumentów w dniu 15.02.2019 r. zmieniono załącznik: Ogłoszenie nr 3. Zarządzanie projektem.ZIP. Termin składania ofert pozostaje bez zmian.

Ogłoszenie nr 3 – zarządzanie projektem

Informacja

Parafia rzym.-kat. p.w. św. Anny w Branwi Ordynackiej informuje, że na wykonanie usługi polegającej na Opracowaniu treści dokumentacji przetargowej na wybór wykonawcy prac w ramach projektu: „Termomodernizacja zabytkowego kościoła parafialnego p.w. św. Anny w Branwi Ordynackiej”, został wybrany Pan Przemysław Pytlak Kancelaria Radcy Prawnego, ul. Lipowa 20/9, 20-024 Lublin.

Ogłoszenie nr 2 – Dokumentacja przetargowa

Parafia Rzymsko-katolicka p.w. św. Anny, Branew Ordynacka 50, 23-304 Dzwola, ogłasza konkurs na opracowanie treści dokumentacji przetargowej na wybór wykonawcy prac w ramach Projektu pt.: „Termomodernizacja zabytkowego kościoła parafialnego p.w. Świętej Anny w Branwi Ordynackiej” przy wsparciu NFOŚiGW w ramach programu priorytetowego nr 3.1.2 „Poprawa jakości powietrza Część 2) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie”.

1. Zapytanie ofertowe img397

2. Wzór umowy img398

3. Formularz ofertowy img399

Ogłoszenie nr 1 – Dokumentacja Techniczna

Parafia rzym.-kat. p.w. św. Anny, Branew Ordynacka 50, 23-304 Dzwola, ogłasza konkurs na opracowanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji budowlano-wykonawczej dotyczącej projektu: Termomodernizacja zabytkowego kościoła parafialnego p.w. świętej Anny w Branwi Ordynackiej przy wsparciu NFOŚiGW w ramach programu priorytetowego nr 3.1.2 „Poprawa jakości powietrza Część 2) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie”.

1. Zapytanie ofertowe img387

2. Wzór umowy img388